Yılların vermiş olduğu deneyim ile Aliağa’da mutfak , yatak odası, çocuk ve genç odası, yemek odası mobilyaları ile banyo dolapları, vestiyer, elbise dolabı gibi evleriniz temel ihtiaycı olan mobilya üretimi ile otel ve  ofis mobilyaları tasarlayan firmamız Aysima Mobilya hakkında detaylı bilgi almak için bizlere iletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden ulaşabilirsiniz.

VİZYON

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak
Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte mobilya konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.
Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında lokal bir firma  olmanın ötesine geçerek yetenek ve bilgilerimiz sunmak.

MİSYON

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek işler üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.
Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu üretmek için çalışmak.